Nastavlja da se isplaćuje Milanu: Pogledajte prelepi pogodak Luke Jovića, na kraju nedovoljno za trijumf

S. P.

Srpski reprezentativac postigao je fantastičan pogodak nakon centaršuta

• 0

Fudbaleri Milana gostuju Sasuolu u uzbudljivom meču 32. kola Serije A prepunom golova, a strelac jednog od njih bio je Luka Jović.

Domaći tim je trenutno u prednosti rezultatom 3:2. Međutim, srpski reprezentativac Luka Jović je postigao drugi gol za Milan, pružajući nadu svom timu.

Ovo je drugi pogodak za Milan, a prvi je ostigao Leao u 20. minutu, dok je Sasuolo dva puta tresao mrežu u prvom poluvremenu, a jednom u drugom.

Nakon Jovićevog gola usledio je još jedan pogodak Okafora u 84. minutu, ali uprkos jakim napadima do kraja meča, koji je produžen pet minuta, nisu uspeli da povedu i meč je na kraju završen rezultatom 3:3.

Milan gotovo da nema šanse da sustigne prvoplasirani Inter, koji ima 82 boda, ali se vodi borba za drugo mesto protiv Juventusa koji ima šest bodova manje.