M. M.

Neverovatan potez Arauha...

• 2
Ronald Arauho Printskrin: X/@FootColic

Povela je Barselona protiv Pari Sen Žermena u 12. minutu revansa četvrtfinala Lige šampiona preko Rafinje, Monžuik je ključao u tim trenucima uzimajući u obzir i pobedu iz prvog duela (3:2), da bi na isteku pola sata "pukao balon" kada je u pitanju domaći tim!

Razlog je taj što je Ronald Arauho u 29. minutu dobio direktan crveni karton i tako ostavio na cedilu Barsu koja je i prethodnih nekoliko minuta nekako uspela da odoli zahvaljujući odbranama Ter Štegena.

Pobegao je Bredli Barkola po levoj strani, Arauho ga je povukao rukom kao poslednji igrač odbrane, a za sudiju Ištvana Kovača nije bilo dileme - pokazao je štoperu Barse put u svlačionicu.

Uzalud se Arahuo bunio, činilo se u prvi mah da je možda i penal bio, da bi ponovljeni snimak ipak pokazao da je "guranje" počelo van 16 metara.