Rade Bogdanović nezadovoljan sudijom Ilićem: "Mlad, a tako pokvaren! Mi danas pričamo o njemu nesrećniku..."

Gostujući u Jutarnjem programu, fudbalski analitičar u prvi plan je stavio arbitra prethodnog večitog derbija pri analizi meča

• ZEMUNAC

22. april 2024 | 19:14

NE LUPAJ TI NEZNAS KOJI JE REZULTAT BIO KADA JE UTAKMICA PRODUZENA. STA IMA DA MOZGUJES KADA I NEZNAS STA PRICAŠ?

• GP

22. april 2024 | 18:47

Rade Bogdanovicu sve si u pravu! Bolji tim ima zvezda, ali to treba da dokaze i na terenu bez pomoci sudija. Oni stalno pricaju o statistici koja je na kraju nebitna. Bitan je rezultat koji zvezda ne bi imala da nije ovog sudije. Ni u jednom od ova dva zadnja drbija!

• Mile

22. april 2024 | 18:28

Gosn' analitičar šta struka kaže ,kada se golman gađa pirotehnikom i ta baklja ili dimna ,,gori " u terenu par metara od golmana treba li se utakmica prekinuti ili se čeka da se sama ugasi ?????? Možda ovo nije sporan momenat za tebe a najverovatnije da se to dešavalo na drugoj strani i ovo bi bila pljačka a o nadoknadi vremena da ne pričamo ,za samozvanog analitičara nije trebalo ni deset minuta nadoknade a taman desetak minuta trajala dva prekida zbog pirotehnike ,veseljak zaboravio za prekid zbog povrede ,dva prekida zbog vara ,višeminutne prepirke i ganjanja po terenu sudije i drugi krađa vremena i da se ne zaboravi DESET izmena.... I gosn' analitičar je li to sve moglo stati u tvoji deset minuta????????????

• 22. april 2024 | 22:39

033

@Mile

Kad je zvezdi u interesu može da se produži i 30 minuta. Da su kojim slučajem uloge obrnute trubilo bi se o krađi danima, čak bi se prekinulo prvenstvo. Kad je do sada jedan sudija sudio dva uzastopna derbija? Jedna velika lakrdija i sramota srpskog fudbala.

• 0008034

22. april 2024 | 18:25

Ekspert, pogledaj snimak i štopuj vreme koliko su trajali samo veliki prekidi. Baklja delija na početku drugog poluvremena, ukazivanje pomoću nokautirao igraču partizana od svog golmana, var provera poništenog gola Kataija, jurnjava sudije posle izjednačujućeg gola Zvezde, izmene. Onda se javi za tih tvojih 10 minuta.

• tabure

22. april 2024 | 17:54

ovaj lik je potpuno izgubio kredibilitet posle ovoga zovite ga od sada samo da prica za partizanov vjesnik,za ostalo je nedostojan

• Miki Rubiroza

Simpatican je ovaj covek ali nekada ozbiljno lupa gluposti,stekao je ulogu nekog postenjacine i sada se svaka njegova izjava ceni kao "tačna,stručna i poštena".....slusao sam ga nekoliko puta u raznim temama i vrlo je simpaticno nacin na koji on daje obrazlozenje, ali je u najmanju ruku diskutabilno to sto je izjavio,ali najveci deo auditorijuma ne vidi tu nikakav problem i prihvata njegovu izjavu kao 100% tačnu i jedinu istinitu...

• Lala

22. april 2024 | 16:49

Biti grobar,kako to gordo zvuči...težak je život vas tragičnih sportaša sa hrvatskim korenima.....

• Petar

22. april 2024 | 16:48

Jeste mu dali nesto da popije?Covek nema pojma,smesan je.Mora tako da prica da bi privukao paznju na sebe a neznalica samo tako.

• 22. april 2024 | 18:31

rateP

@Petar

A izvini, da te pitam-gde si ti igrao fudbal pa bolje znaš od njega? Kako te bre nije sramota? U ovoj zemlji svi su majstori, tako će i neki električar pun sebe, da kaže da Tesla nema pojma! Nema ovakvog naroda na planeti majke mi!

• Rade Stanic

Ugasite sve mreze de pisu navijaci crevene zvezde jer nisu skolovali

• Rikajlo

22. april 2024 | 16:28

Prekršaj kod drugog gola nije bilo. Igrač Partizana je pao jer je fizički slabiji. Tas na terazijama pada tamo gde je masa manja. To su prirodni zakoni.

• Crni

22. april 2024 | 16:26

Svaka cast covek reko istinu,za razliku od neki tamo strucnjaka koji lazu i nece da kazu. Istinu

• Delija

22. april 2024 | 16:25

A ti si mator i bezobrazan, pripazi se malo....

• Zis

22. april 2024 | 16:19

Jak mi on stručnjak

• Lik

22. april 2024 | 16:18

U pravu si slažem se sa tobom u jednom. Čovek je pokvareno biće što tvoja pojava dokazuje. Komplekse lečiš komentarišući druge jer u životu ništa nisi uradio samo si bio blizu da uradiš. A onda onda se desilo ovo i ono i ovo i ono i nisi uspeo i sad bi bio bolji i igrač od svih i selektor i trener ali se ne vataš da išta radiš...ali si najbolji.

• Bhm

22. april 2024 | 16:17

Jednom partizanovac uvek dijagnoza...

• Lata

22. april 2024 | 16:16

Dotični Gosp. već duže vreme nije bio u prvome planu ,pa sada “lupetajući” hočeš veču pozornost.Nije vredan komentara.

• Paja

E nesrećo

• Zar je bitno

22. april 2024 | 16:13

Ovaj klovn je ocigledno grobar i meni je to ok sve dok se ne krije kao ovaj klovn. U drugom poluvremenu se nije igralo tacno 14 minuta. 5 minuta zbog bakljade na severu. 4 minuta zbog povrede igraca Partizana, i 5 minuta takodje zbog bakljade posle ponistenog gola. Nakon toga je bila pauza jos 4 minuta posle drugog gola Zvezde, sto zbog baklji sto zbog VARa. Znaci da je sudija malo produzio jer je bilo 5-6 izmena.

• Semajlirane_pufne

22. april 2024 | 16:11

Rade kontraš!!!ovog za trenera i neki malo jači klub pa da dodje do izrazaja njegovo trenersko znanje prosto sve kipi iz njega koliko zna!!!!

• Nosmoking

22. april 2024 | 15:57

Bogdanovic kao kakav surfer, daska u ruci, kad se zatalasa samo naskoci…..i bilo je nereseno pre 90+

• Milan

22. april 2024 | 15:47

Gde igrao ovaj i kad

• 22. april 2024 | 17:50

E moj sine

@Milan

Igrao je tamo gde ti neces nikada. A tim glupim pitanjem samo si objasnio klliko si mlad. Idi bavi se nekim sportom. Mani se komentarisanja i gluposti. Nije to za tebe

• Siki

22. april 2024 | 15:46

Da je samo sudija pokvaren lako bi se to rešilo ,mnogo stvari je tu pokvareno a skupo nas košta.

• Дража

22. april 2024 | 15:19

Богдановићу, да си гледао утакмицу не би изјавио да је судија продужио утакмицу за 15 минута при резултату 2:1 за партизан, зато што то није истина!!! Звезда је изједначила у '88!!! Дакле резултат је био нерешен!!!

• 22. april 2024 | 15:26

Boki

@Дража

A ti da se razumeš u pravila fudbalske igre, znao bi da sudija odlukaću o produženju utakmice donosi oko 85 minuta, a objavljuje u 90 minutu,tako da je ta odluka u praksi doneta pre izjednačujućeg gola.

• 22. april 2024 | 15:53