Haos u Superligi: Iskusni napadač se unosio u lice sudiji, pa dobio crveni karton

M. M.

Ubiparip je izgubio žice na klupi Spartaka

• 2

Uspeo je Železničar iz Pančeva nekako da sačuva glavu u Subotici (1:1) te golom Jevgenija Pavlova u 90. minutu dođe do vrednog boda u trci za osptanak u Superligi!

A nedugo psole tog gola gostujućeg tima videli smo tenziju koja je rezultirala crvenim kartonom koji je dobio iskusni napadač Golubova Vojo Ubiparip.

Nije poznato zbog čega je Ubiparip protestvovao kod glavnog sudije Pavla Ilića, ali je činjenica da mu se uneo u lice. Štaviše, izgledalo je kao da je hteo i fizički da se obračuna, jer su ga saigračli držali da ne napravi neku veću glupost.

Ubiparip je najpre dobio žuti karton, a kako je nastavio sa protestom usledilo je i isključenje. Inače, igrao je na ovom meču 64. minuta, da bi umesto njega na teren kročio Ognjen Mudrinski.