Lažnjak, pa bomba u malu mrežu: Pogledajte golčinu Napretka za preokret protiv Partizana

Neverovatan obrt situacije u Kruševcu

• 3
FK Napredak Printskrin: Arena Sport

Fudbaleri Partizana vode bitku za drugo mesto u Superligi, a nimalo im nije prijatno na stadionu "Pod Bagdalom", gde igraju protiv Napretka.

Crno-beli su poveli golom Filipovića u 6. minutu, ali je Napredak u razmaku od sedam minuta preokrenuo, preko Majdevca u 19. i Bastajića u 26. minutu.

Kada je Filipović u 6. minutu zatresao mrežu posle kornera, malo ko je očekivao da će dvadeset minuta kasnije na semaforu biti 2:1 za domaćina.

Ipak, Filipović i njegovi saigrači na drugoj strani nisu bili na visini zadatka u 19. i 26. minutu.

Najpre su omogućili Majdevcu da posle dobrog centaršuta sa desne strane glavom efektno pošalje loptu u mrežu iza leđa golmana Jovanovića, dok je sedam minuta kasnije usledio efektan gol Bastajića, koji je napravio nekoliko lažnjaka na ivici kaznenog prostora, posle čega je efektnim šutem plasirao loptu u malu mrežu. Neodbranjivo, za veliku radost domaćih navijača i nastavak agonije navijača Partizana, koji su samo jače negodovali protiv uprave.