Pojavio se snimak hapšenja posle brutalne tuče Torcide i BBB-a: Ovako su privedeni hrvatski navijači
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Sudija Dred
Unapred dogovorena fer tuča??? A bilo 200 navijača Hajduka na 100 navijača Dinama??!??!?! 😂🤣😂😅 Zaista su ove Ujkice uvek fer,pa i kad se između sebe makljaju..👍👏👏👏😂🤣
c@slav
ovako rade institucije
Dior
U opste nije brutalna nego prava super starinska tuča! Naši zečevi bi se izubadali noževima a motkama polomili neku lobanju i kad bi prve utoke zapraštale razbežali bi se svi...nema ovde više kodeksa niti časti,sve mulj...