Preokret! Kapiten Barselone ne dolazi na Marakanu: Dao gol Zvezdi u Ligi šampiona, a sad pojačava OFK Beograd

S. J.
S. J.    ≫ 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • 534

    05. jun 2025 | 19:11

    Samo što OFK ne igra u Beogradu. Pozliće mu od vozikanja autobusom. Trči gore gostuj, trči dole domaćine.

  • Dane

    05. jun 2025 | 17:37

    E moja Zvezdo, sta ti rade tata i sinovi?!!! Dokle vise ,jeli stvarno misle da smo budale??? Dirate u SVETINJU, necete dobro proci kauboji!!!

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA