
Euforiji u Novom Pazaru nema kraja! Ludnica i 1.000 navijača na pretposlednjem treningu pred istorijski meč
Fudbaleri Novog Pazara odradili su pretposlednji trening pred evropski debi protiv poljske Jagelonije, a atmosfera na Gradskom stadionu bila je sve samo ne obična, više je ličila na mini-spektakl nego na klasičnu pripremu za meč.
U četvrtak od 18 časova, šef stručnog štaba Vladimir Gaćinović i njegovi pomoćnici radili su s čak 24 igrača u polju i tri golmana, a među njima su i neka poznata i dugo očekivana lica.
Skoro 1.000 najvatrenijih navijača zauzelo je svoja mesta na severnoj i zapadnoj tribini, i u atmosferi punoj strasti, pesme i pirotehnike, pružilo podršku kakvu bi poželeli i mnogo veći klubovi.
I zaista, veza između trenera Gaćinovića i navijača kraj Jošanice je posebna. Svestan je toga i iskusni stručnjak iz Trebinja:
- Zbog ovakvih navijača na terenu se ostavlja i poslednja kap znoja. Daćemo sve od sebe u četvrtak - poručio je kratko, ali jasno.
U četvrtak veče, Novi Pazar ne igra samo utakmicu, on ispisuje istoriju. A ako je suditi po atmosferi sa tribina, protivniku neće biti nimalo lako.
(Telegraf.rs)
Video: Adem Ljajić poveo navijanje posle ulaska u Evropu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
MM
Inace u Poljskoj je porodicna atmosfera na stadionu,sigurno ce da se uplase od ovih amatera...
Podelite komentar