Partizanova edinburška tragedija: Sreća se ipak na kraju naplatila

 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Smederevac
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • helga

    15. avgust 2025 | 14:03

    Glavni problem Partizana sto instrukcije prima iz tirane koja ne zeli nikako uspjeh partizanu.Blagojevic u kratkotrajnoj ulozi trenera odradio je ono sto se od njega trazilo.Morao je da skloni najboljeg igraca partizana a vidjelo se kako lopta ima oci kad je Natko u igri.Koji bi se trener odrekao najboljeg igraca u najvaznijim mecevima.Nijedan osim onaj koji radi po diktatu.Sta sad slijedi.Rasprodaja ovhi talentovanih momaka pod maskom MORA SE pa onda opet stvaranje nekog novog kluba a do tad ce albanka uzeti jos 7 nezasluzenih i laznih titula pa makar im glavni naredbodavac bio u zatvoru gde ce sigurano sa kompletnom upravom tog srbima mrskog albanskog kluba.

  • Zdrvko Popadic

    15. avgust 2025 | 13:44

    Partizan je uvek bio odbrana Srbije dok ovi iz hrvatskog tabora braca sa dinamom zagrebom

  • Redmond

    15. avgust 2025 | 12:54

    Samson Nvulu Vitalis, Muhamed Abdumalik, Bibars Natho, Gajas Zahid, Karabeljov, Kalulu, Zubairu, Demba Sek, Andrej Kostić, Milan Vukotić, Mario Jurčević, Stefan Milić...samo 12 stranaca za sada u nk partizan i sve zamislite "deca"...

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA