Kako se druže prve ekipe Grobara, unose koreografije, crtaju murali: Rusi objavili brutalan snimak iz Beograda
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
St
Tako je sa navijačima, kad ne melju ljude, crtaju murale i grafite ili malo "rade" za državu i sebe. Nisu bitne boje, vole pare i jedni i drugi a još više vole kad ih vlast čuva, onda su najjači.
Kale
Sve vođe sa juga i njihove grupe su u Ćacilendu što smo svi i videli.
Gazela zna
Eno ih grobari jos uvek na Gazeli prevrcu se i valjaju, kukaju i zapomazu. Ugazili ih Delije brutalno. Da se vecno pamti.