Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
samo informisem grobare odakle pare
Zvezda od LE je vec zaradila 15m (4.6m za plejof, 4.6 za grupnu fazu i dodatnih 5m za koeficijent). Prodali smo Maksimovica za 14m, Lazara u Stutgart za 6m, Anana i Stojkovica u Sent Etjen za 5m, Pumu za 2m i jos nekih.
M.D.
Da li će imati mesta u svlačionici ?
Fica
Genije je kupio onu metlu Baja iz Slovacke. Neplaniran problem je samo sto ima obe leve. Koga god pitate od nasih u Slovackoj, svi kazu da pojma nema i da su u cudu sta je Zvezda dovela?!