Ko će biti bonus u večitom derbiju? Zvezda jednom slikom podsetila na Partizan i početak evropskog puta

V. J.
V. J.  

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Pitam za druga
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Pitam za druga

    19. septembar 2025 | 07:50

    Samson Nvulu Vitalis, Muhamed Abdumalik, Bibars Natho, Gajas Zahid, Karabeljov, Kalulu, Zubairu, Demba Sek, Andrej Kostić, Milan Vukotić, Mario Jurčević, Stefan Milić, Milan Roganović...sa koliko će stranaca od ovih 13 igrati nk partizan u derbiju?

  • Redmond

    19. septembar 2025 | 07:27

    Pravi se mit, neviđen hajp i medijsko napucavanje crno belih medija i grobarske spin mašinerije o nekakvim partizanovim bebama, a zapravo su jedini Ugrešić i Dragojević (obojica imaju po 19 godina) od prvotimaca iz njihove omladinske škole i to su ti "talenti" koji umalo nisu ispali iz omladinske lige Srbije koliko su kvalitetni, pa je usledila intervencija odozgo da ne pukne ta bruka! Četvorica najboljih mladih igrača su im dovedeni iz Crne Gore i stranci su, pa Jovan Milošević (20) na pozajmici iz Štutgarta, koji nikada nije bio u omladinskoj školi nk partizan, ostalo su sve matori i iskusni igrači. Franjevci izašli u Kruševcu sa 4 bonusa od 11 i prodali priču da igraju sa decom!? Oni nemaju ništa više ni za spin, ni za laž, ogoljeni do Franje... Na samom početku sezone od Zvezdinih beba protiv TSC i Mladosti u Lučanima minute su upisali Nikola Stanković, Veljko Milosavljević, Stefan Leković, Adem Avdić (17), Vasilije Kostov (17), Matej Gaštarov, Jovan Šljivić, Vladimir Lučić, Luka Zarić (16) i Aleksa Damjanović (16)...u protokolu u Lučanima bili su još i: Stefan Gudelj, Goražd Ristovski (17)/, Uroš Đorđević (17), golman Guteša...TU IMA DECE OD PO 16, 17 GODINA I UKUPNO 90% NABROJANIH JE PONIKLO U ZVEZDINOJ ŠKOLI! O OVOME NISMO VIDELI NIJEDAN TEKST U MEDIJIMA KOJIH JE 95% U CRNO BELO OBOJENO! E TO SU PRAVE BEBE, A NE LAŽNE KOJE NAM UPORNO PODMEĆU NK partizan I NJIHOVI MEDIJI KOJI PRAVE MIT, PRODAJU TU PRIČU I DIŽU NEVIĐEN HAJP O TIM TZV BEBAMA OD KOJIH 90% NJIH NIJE PONIKLO U NK partizan!! Ć

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA