Privremeni trener Partizana ishvalio Vanju Dragojevića posle sukoba sa Tomovićem: Tako treba, sjajna reakcija
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Nikola
Opet ćeš plakati i to više puta.
Đovani Jocić
Sramota!Koji je ovo trener po redu koga ste ponizili a nije ni započeo da radi sa ekipom,mislim na ozbiljan sistematski rad.Vama odgovara improvizacija i rad od danas do sutra jer tako najviše novca zagrabite.Odavno naš fudbal nije interesantan,možda nikad više neće ni biti,a ko voli ovu čarobnu igru neka gleda strane lige ozbiljnih država-AMIN!
Rade
Nikad od tebe trenera i od ovog balavca igraca..Hvala Bogu i nismo isti.Ovaklu glupost samo vi iz Partizana treberi mozete da izvalite..Zvijezdin trener nikad nisu vredjali nikoga u Partizanu.