Ovako izgleda loža reprezentacije Srbije protiv Letonije u Leskovcu: Tu su Radujko, Džajić...

S. I.
S. I.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 10

Fudbaleri Srbije u Leskovcu igraju utakmicu poslednjeg kola kvalifikacija za Svetsko prvenstvo protiv Letonije. Na stadionu Dubočica gosti su poveli u dvanaestom minutu golom Vladislavsa Gutkovskisa.

Orlovi napadaju u prvom poluvremenu i pokušavaju da implementiraju zamisli novog selektora Veljka Paunovića, koji je imao vatreno krštenje pre tri dana na Vembliju protiv Engelske, kada je naš tim ostao bez šanse za SP.

Na stadionu u Leskovcu smo snimili ložu u kojoj su pored predsednika Fudbalskog saveza Srbije, između ostalih i generalni sekretar Branko Radujko, te Nikola Lazetić, Nenad Bjeković, Slavko Perović, Aleksandar Pivić i drugi. Kako izgleda loža, pogledajte ispod.

Utakmica je započeta minutom ćutanja u čast Mladena Žižovića, koji je nedavno preminuo tokom utakmice njegovog Radničkog 1923 u Lučanima protiv Mladosti.

(Telegraf.rs)

Video: Ognjen Mimović posle Engleske: "Nismo obrukali Srbiju"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Jovo

    16. novembar 2025 | 18:40

    Maratonci trče počasni krug

  • 90+

    16. novembar 2025 | 18:40

    Која корист од њих као и од ових фудбалера ❓

  • eNL

    16. novembar 2025 | 18:36

    sve moj … do… mojega. kladim se da niko od njih nije platio kartu.🫵😀😀😀

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA