Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Partizan - Gangvon na pripremama u Turskoj

S. T.
S. T.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Partizana u četvrtak posle podne igraju poslednju pripremnu utakmicu u Turskoj, pred povratak u Beograd za nastavak borbe za titulu u Superligi Srbije. Protivnik crno-belih biće jako egzotičan, pošto će se beogradski tim sastati sa korejskim Gangvonom.

Partizan je juče otkazao svoj pripremni meč sa Botevom iz Plovdiva zbog problema sa igračkim kadrom, ali će izaći na megdan Južnokorejcima u generalnoj probi pred nastavak prvenstva Srbije.

Prethodno je Partizan odigrao nerešeno sa Rakovom iz Poljske (1:1), doživeo je debakl od slovenačke Mure (0:3), a igrao je nerešeno i sa mađarskim Đerom (2:2).

To znači da će Partizan gledati i da se sa priprema vrati sa barem jednom pobedom, a ostaje da se vidi da li će u toj nameri i uspeti.

Meč se igra od 15.00 časova uz direktan TV prenos na TV Arena Sport Premium 1, ali i na Jutjub kanalu FK Partizan. 

(Telegraf.rs)

Video: Seol, pa Milson, Zvezda propustila dva zicera u generalnoj probi

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA