Dejan Stanković posebno oduševljen zbog dvojice fudbalera Zvezde: "Hteo sam da im kažem - bravo, doktori"
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Milos
Bravo Zvezda!
Новица
Много је хипнотисаних, у свему виде политику. Многе ће бити срамота, када прође дејство хипнозе. Срећом има нас много више патриота..... Звезда- Србија- никад југославија
helga
u sta ste vi bacili narodne milione..sad se kobajagi hvalite necim cime bi se trebala policija baviti..nije problem mazati oci albancima lazne titule su tu al pitali se iko..do kad ce trejati ovo sto se radi..u zatvorima ima mjeta ne brinite..a brzo ce i mart...