Marko Arnautović i nikada tužniji pogled ka Delijama, izraz lica igrača Zvezde govori 1000 reči

S. G.
S. G.    ≫ 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Dragan
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Dragan

    26. februar 2026 | 23:27

    Komedija sa tužnim krajem! Kme, kme!

  • Tm

    26. februar 2026 | 23:25

    On je Zvezdi što je Parker Partizanu.Uzvikan igrac kao i trener.Krive mu sudije,pa nije ovo Srpska liga pozz....

  • Nzle

    26. februar 2026 | 23:01

    Kakav arnautovic ono je borac za svoj klub kao ziru. A ne kao arnautovic pozer

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA