Igrali Super ligu pre 5 godina, sada su na korak od ispadanja u 4. ligu Srbije

M. M.
M. M.  

Komentari

  • Celta Vigo

    5. maj 2026 | 13:03

    A zasto je Indjija tu gde jeste i zasto je ispala iz prve lige?? Da li sećate utakmice kada je zvezdi sviran penal a faul na 18m bio?? E tada je na poluvremenu u svlacionicu usao madjija i javno zapretio svima iz Indjije i rekao da ce ih izbaciti iz prve lige i da je nece videti dok je on živ!!!

    • 5. maj 2026 | 13:09

      Брко

      @Celta Vigo

      Ја се свега сјећам. Јесте тако било. Јој јој, цццццццц... Ужас. Мађијо, мађијо, како се не бојиш и шта нам то чиниш. Исто се десило са Прњаворским Љубићем.

    • 5. maj 2026 | 13:12

      helga

      @Celta Vigo

      Eeeee mi smo pogasili timove sartid,jagodina, metalac,donji srem,hajduk kula ima ih još,da se zna ko je tata partizani,pusti ti Zvezdu oni su nebitni,samo čekamo da nam se vrati naš tolo i grof ustvari šefe grof neće doći...tole vrati se pa da se ori voljim partizani kao oči svoje,voljim partizan oljeeee,oljeeee

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA