A zasto je Indjija tu gde jeste i zasto je ispala iz prve lige??
Da li sećate utakmice kada je zvezdi sviran penal a faul na 18m bio??
E tada je na poluvremenu u svlacionicu usao madjija i javno zapretio svima iz Indjije i rekao da ce ih izbaciti iz prve lige i da je nece videti dok je on živ!!!
Ја се свега сјећам. Јесте тако било. Јој јој, цццццццц... Ужас.
Мађијо, мађијо, како се не бојиш и шта нам то чиниш. Исто се десило са Прњаворским Љубићем.
Eeeee mi smo pogasili timove sartid,jagodina, metalac,donji srem,hajduk kula ima ih još,da se zna ko je tata partizani,pusti ti Zvezdu oni su nebitni,samo čekamo da nam se vrati naš tolo i grof ustvari šefe grof neće doći...tole vrati se pa da se ori voljim partizani kao oči svoje,voljim partizan oljeeee,oljeeee
Celta Vigo
A zasto je Indjija tu gde jeste i zasto je ispala iz prve lige?? Da li sećate utakmice kada je zvezdi sviran penal a faul na 18m bio?? E tada je na poluvremenu u svlacionicu usao madjija i javno zapretio svima iz Indjije i rekao da ce ih izbaciti iz prve lige i da je nece videti dok je on živ!!!
Podelite komentar
Брко
@Celta Vigo
Ја се свега сјећам. Јесте тако било. Јој јој, цццццццц... Ужас. Мађијо, мађијо, како се не бојиш и шта нам то чиниш. Исто се десило са Прњаворским Љубићем.
Podelite komentar
helga
@Celta Vigo
Eeeee mi smo pogasili timove sartid,jagodina, metalac,donji srem,hajduk kula ima ih još,da se zna ko je tata partizani,pusti ti Zvezdu oni su nebitni,samo čekamo da nam se vrati naš tolo i grof ustvari šefe grof neće doći...tole vrati se pa da se ori voljim partizani kao oči svoje,voljim partizan oljeeee,oljeeee
Podelite komentar