Premijer liga selektivno koristi pravila: Kad Arsenalu treba da sačuva prednost i titulu - onda je faul

 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Sokol
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Sokol

    11. maj 2026 | 10:40

    NIKOLA bas se vidi koliko ne volis arsenal i ocito si zaljubljen u dela trenera Gvardiole . Sto ne pises tako silovanje cele premier lige od sity . Ili ti na kladionici arsenal pomrsio planove. Da se razumemo arsenal ove godine uooste ne igra lep fudbal pa mozda ce i isvobiti trofeje. A sto se tice gvardiole on je covek sa murinjom unistio lepotu fudbala jedan sa defanzivom a drugi sa tim dosadnim tika taka . Sto brate ne pises o lepoti fudbala koji igraju PSG I BAJERNA. nista licno

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA