Nije samo Jokić na tribinama najbitnijeg meča ove godine, Bogdan Bogdanović gleda finale, evo za koga navija
Blizina finala Lige šampiona privukla je veliki broj navijača sa ovih prostora, samim tim i iz Srbije, pa se tako na stadionu nalaze Danijel Ljuboja, Nikola Jokić, ali i Bogdan Bogdanović!
Snimci sa društvenih mreža prikazali su Nikolu Jokića kako slavi gol Arsenala protiv PSŽ-a iz šestog minuta, kada je Kai Haverc bio precizan, a na tribinama je i njegov kolega iz reprezentacije, koji iza sebe ima sezonu u Los Anđeles Klipersima.
Ni njegov tim nije uspeo da ispuni svoje ciljeve, a Bogdan je već neko vreme na odmoru. Odlučio je da skokne do "Puškaš Arene", a na svom Instagram profilu uslikao se pre početka utakmice.
Bio je Bogdanović obučen u odelo, a snimio je i deo tribine sa navijačima Arsenala i njegovu koreografiju, pa možemo da pretpostavimo da i on podržava klub iz severnog dela Londona.
(Telegraf.rs)
Video: Navijači PSŽ-a usijali atmosferu u Parizu pred finale sa Arenalom
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.