Čuva Čuka dete svoje: Miladinović još 2 godine na Brdu!
Mladi srpski fudbaler Uroš Miladinović potpisao je novi ugovor sa ekipom Čukaričkog. On se obavezao na vernost klubu sa Banovog brda sve do 2028. godine, što je ovaj klub i potvrdio putem svojih javnih glasila. Oni su tako rešili potpis jednog važog igrača.
Uroš Miladinović koji ima tek 22 godine u sezoni koja je za nama je odigrao 36 utakmica, a zabeležio je sedam golova i tri asistencije.
- Drago mi je da sam produžio ugovor sa Čukaričkim, klubom u koji sam stigao još u mlađim kategorijama, i u kojem sam dobio šansu u prvom timu. Verujem da ćemo i ove sezone imati ekipu kadru da se bori za plasman u gornji deo tabele, a da ću ujedno biti standardan prvotimac, odnosno da ću to zaslužiti svojim radom i zalaganjem na treninzima - rekao je Miladinović.
Čukarički će u prvom kolu nove sezone Superlige 18. jula dočekati IMT.
(Telegraf.rs)
Video: Pobeda Tome Vukomanovića u borbi večeri na Balkan Boxingu 8, odbranio je WBC Silver pojas!
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.