Željko Obradović povukao prvi potez nakon što je došao u Panatinaikos
Najtrofejniji trener evropske košarke, Željko Obradović, vratio se na mesto najvećeg uspeha, ponovo je preuzeo Panatinaikos, gde će dobiti veliki budžet i odrešene ruke da napadne jubilarnu 10. titulu u Evroligi kao trener.
Obradović je već i počeo sa prvim potezima, pošto je odlučeno da se Panatinaikos zahvali na saradnji Kenetu Faridu.
Bivši NBA centar je došao u Panatinaikos usred prethodne sezone, gde je imao i neke blistave momente i pomogao je ekipi kada je imala problem sa centrima zbog brojnih povreda.
Međutim, očigledno Farid nije po ukusu Željka Obradovića, koji će ponovo sarađivati sa Matijasom Lesorom, kojeg je trenirao i u Partizanu, a koji će sigurno biti prva opcija na poziciji centra.
- Hvala ti što si delio strast i posvećenost sa nama. Želimo ti sve najbolje u budućnosti, kako lično, tako i profesionalno, Manimal - stoji u objavi Panatinaikosa.
(Telegraf.rs)
Video: Veljko Ražnatović o treninzima u Rusiji, odricanju, narednom rivalu, sparinzima sa Cvjetićaninom
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Gertom
Jel tacno da se rumeni klanjao navijacima Panatinaikosa?
Podelite komentar
Rade
Eeee Željko, Željko!!!
Podelite komentar
Mile
Pametan covek,otisao iz ovog mulja.
Podelite komentar