Bivši sportista, muškarac, u 50-tim godinama. Na žalost, uklapa se u profil žrtve vakcinacije. Kažem na žalost, zato što se većina lekara pravi luda na ovu epidemiju "iznenadnih" smrti. Ako je vakcina razlog, onda bi moglo da se uradi nešto, da se to spreči. Ovako se prave ludi, a ljudi i dalje "iznenada" umiru.
teorija zavere
Bivši sportista, muškarac, u 50-tim godinama. Na žalost, uklapa se u profil žrtve vakcinacije. Kažem na žalost, zato što se većina lekara pravi luda na ovu epidemiju "iznenadnih" smrti. Ako je vakcina razlog, onda bi moglo da se uradi nešto, da se to spreči. Ovako se prave ludi, a ljudi i dalje "iznenada" umiru.
Podelite komentar