Bura u Crnoj Gori, traže ostavku Dejana Savićevića: "Zabili ste glogov kolac u kovčeg našeg fudbala..."
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Briši bre
Ti nebi da pala mudiš ...a tacno dok je covjek procita rasani mu se !
CG
Deja bi da smjenjuje šljam,preprodavci farmerica,lopovi,šaneri,propali fudbaleri koji mu do nokta nisu.Ko god da dođe biće još gore,Crna Gora nema bazu,nema masovnost iz koje se stvara kvalitet,čak ni prosečni igrači ne žele da igraju tu ligu jer nema publike,ulaganja,terena.
Dajte
imena tih stručnjaka.