≫

Zvezda demolirala Cedevitu u punom Pioniru: Da li je ovim obezbedila bolju poziciju i domaći teren za plej-of?

≫

Crveno beli ubedljivi protiv hrvatskog tima

• Nesa CZ

14. januar 2018 | 23:51

Zvezda je prvo pokazala moc, a onda odigrala do kraja taman koliko treba...bravo

• Radan

14. januar 2018 | 21:36

Da je kojim slucajem trener u cetvrtoj cetvrtini ostavio JANKOVOCA koji minut duze u igri Zvezda bi uspela ovu utakmicu i da izgubi.

• 15. januar 2018 | 09:19

Republika Srpska

@Radan

druga postava je sa 34 dosla na 27 i onda je usla prva postava koja je sa 27 dosla na 13 nije tu jankovbic kriv vec indolentnost bjelice rocestija feldina jedini stosu grizli u tim trenutcima bili su antic lazic i dangubic. parola lako cemo 30 je bilo sami ce sebe pobijedit.

• Sava Savanovic prvi Srpski vampir

14. januar 2018 | 21:00

Svaku utakmicu imamo dramatican pad u igri. Danas 4:23 i umesto 45 zazlike na kraju "samo"16. Mora da se igra ozbiljno do kraja, da posle utakmice sa nama 7 dana i noci imaju kosmare.

• 14. januar 2018 | 23:47

ckeza

@Sava Savanovic prvi Srpski vampir

Ma kakav pad, nema potrebe da se forsiraju kad ih vec u utorak ocekuje sledeci mec.

• 15. januar 2018 | 00:18

nema logike

A koja je svrha pokidati tim, da bi ti bio zadovoljan, a u utorak se igra EL pa u četvrtak u Izraelu još jedan meč? Sasvim nepotrebno trošenje snage.

• Bagzy

Razbili ih pa ih pomilovali

• Gidri

14. januar 2018 | 20:49

Da su protiv Efesa igrali 70 posto ove odbrane iz prvog poluvremena ladno bi ih dobili. O tome pisem sve vreme. Odbrana i samo odbrana. Za napad ne brinem. To je urodjeno, ne mora nista posebno da se uigrava. To vazi i za reprezentaciju.

• 14. januar 2018 | 22:32

Milan

@Gidri

Protiv Efesa su u prva dva minuta svake cetvrtine bili u bonusu, pa nisu mogli da igraju ovakvu odbranu...