Tomić posle Zvezdinog sloma u Breši: Momci, ne igra se utakmica 10 minuta...

Crveno-beli u Italiji pretrpeli prvi poraz ove sezone, trenera brine veliki broj "prodatih" lopti

• 5

Zvezda se prvi put okliznula ove sezone, poražena je verovatno kada se tome najmanje nadala...

Malo ko je mogao da predvidi takav preokret igrača Breše koji su minus od 2:24 već u petom minutu protiv crveno-belih anulirali, pa upisali prvu pobedu u grupi A.

Srpski šampion je odigrao možda i najboljih deset minuta ove sezone, ali posle toga - stao!

Imaće trener Milan Tomić šta da kaže svojim igračima posle neočekivanog kolapsa njegovog tima u Breši.

- Čestitao bih Breši na pobedi, bili su bolji od nas i zaslužili su trikjumf, posebno zbog toga što su nadoknadili 20 razlike - rekao je Zvezdin trener, čiji je tim posle 31 poena u prvoj četvrtni, postigao jedan manje u preostale tri?!

- Utakmica nije gotova posle 10 minuta, već posle 40. Naš protivnik je reagovao u drugoj, trećoj i četvrtoj četvrtini, i zato je zaslužio pobedu. U prvoj smo mi imali neke otvorene šuteve, i pogađali ih, ali ne i kasnije. Ipak, nije to razlog poraza , već izgubljene lopte - imali smo samo dve u prvih deset minuta, a do kraja još 18.

Zvezda je, inače, do ovog kola, bila na dsrugom mestu liste timova sa najvipe izgubljenih lopti u Evrokupu