Bobi Marjanović dobio samo 2 minuta, Hjuston vezao 10. uzastopni poraz: Agonija Raketa u punom jeku

Nešto ne štima u Teksasu

• 1
Boban Marjanović, Hjuston Rokets Foto: USA TODAY Sports / ddp USA / Profimedia

Košarkaši Hjuston Roketsa su vezali i svoj 10. poraz u NBA ligi, pošto su od njih bolji bili košarkaši Los Anđeles Klipersa sa 121:100.

Srpski košarkaš Boban Marjanović je uspeo da uđe sa klupe na ovom duelu, ali se nije dugo proveo u igri, tačnije, odigrao je samo dva minuta i za to vreme je uspeo da uhvati jedan skok u odbrani, ali i da zabeležio jednu izgubljenu loptu.

Hjuston se držao u ovom meču, čak su Roketsi imalli i prednost na poluvremenu od jednog poena, odigrali su odlični i treću deonicu, ali se sve urušilo u poslednjih 12 minuta.

Roketsi su u poslednjoj deonici zabeležili tek 10 poena, a primili su 30 što je bilo dovoljno samo za poraz.

Najefikasniji u Klipersima bio je Terens Men sa 31 poenom, dok je Kavaj Lenard dodao poen manje. Kod Roketsa je Erik Gordon postigao 24, a Kenjon Martin Junior je utakmicu završio sa 22.