≫

Košarkašice pretrpele prvi poraz na Eurobasketu: Marinine "Lavice" vodile, pa primile 27 poena za četvrtinu

≫

Košarkašice su se plasirale u osminu finala gde će se razigravati sa Velikom Britanijom

• M-78

18. jun 2023 | 19:42

Treća četvtina očajna i na kraju je takav i rezultat. Ajmo da dobijemo britanke pa posle kako nam bude. Gledala sam i ostale reprezentacije i svaka je imala kikseve do sada tako da generalno imamo šanse i dalje. SAMO HRABRO DEVOJKE💪

• Miodrag

18. jun 2023 | 18:02

Onaj ko je gledao meč, i video izraz lica Marine Maljković, kroz ceo meč (koja, da je mogla, gotovo bi vrištala od muke), govori o tome kako su naše devojke igrale. Jer, da su pogodile SAMO, dakle SAMO, polovinu onih zicera, mi bi garantovano ne samo pobedili, već bi pobedili sa minimum 10-15 razlike.

• Slobodan

18. jun 2023 | 17:30

Idu u doigravanje za cetvrfinale,malo se raspitajte za pravila takmicenja.

• Dr.Vasic

18. jun 2023 | 17:11

Gledao sam samo drugo poluvreme. Ovo sto smo mi igrali nije ni P od profi kosarke, pogotovo treca cetvrtina jako lose, nista s nicim. Nazalost

• NekoKo

18. jun 2023 | 17:04

Šta je ovo.? Teška truba taraba. Podbacivanje, mašenje čitave konstrukcije...? Sve, sve ali ne kapiram uporno ubrzavanje napada a za to nema nikakvog smisla.? Takvom igrom postigneš samo 2 poena za gotovo čitavu čevrtinu i uporno, uporno , uporno igraš isto.? Zabadaju se kao muve bez glave, bez jednostavnih povratnih lopti, ekstra pasa...Jako neinteligentna igra naših igračica.