Sferopulos kratak posle poraza u Podgorici: "Nismo bili u igri... Atmosfera? Bilo je okej, tipično"

S. L.

Nije imao Bog zna šta da kaže

• 8
Janis Sferopulos, KK Crvena zvezda Foto: Youtube / Budućnost VOLI

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Budućnosti sa 84:62 u okviru 19. kola ABA lige na gostujućem terenu u Crnoj Gori, gde praktično nisu imali ni prilike da slave u ovom duelu, jer su tokom čitavog meča bili izvan igre.

Dosta je loše igrala Zvezda, praktično, nije uspevala ništa da pogodi u napadu, dok je bila slaba i u kreaciji.

Izuzev toga, košarkaši Zvezde nisu ni dobro šutirali, dok su u poslednjih 10 minuta imali i čak devet izgubljenih lopti, kada su se praktično i predali na neki način, što je istakao i trener Janis Sferopulos posle utakmice.

- Čestitam Budućnosti na zasluženoj pobedi. Želeli su je više, pogodili su sve. Izgubili smo loptu devet puta u poslednjoj četvrtini, nažalost, nismo nikada ni bili u igri.

Upitan je grčki trener i da prokomentariše atmosferu, ali, nije imao neki komentar.

- Bila je okej, tipična atmosfera za tim koji ima svoje navijače.