Eksplodirala "bomba" Real Madrida iz NBA lige!

D. U.
D. U.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Kanadski košarkaš Trej Lajls potpisao je jednogodišnji ugovor sa Real Madridom, saopštio je španski klub.

Trej Lajls (29) je prethodne tri godine nastupao za Sakramento, a tokom sezone 2024/25 prosečno je beležio 6,5 poena i 4,6 skokova.

Kanadski košarkaš je izabran za 12. pika na draftu 2015. godine. Lajls je bio član reprezentacije Kanade na Olimpijskim igrama u Parizu 2024. godine.

On je tokom karijere igrao i za Jutu, San Antonio, Detroit i Sakramento.

Real će 30. septembra gostovati Virtusu u prvom kolu Evrolige.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Video: Srpska novinarka iznervirala Ćusa Matea posle Partizana pitanjem o provokacijama Serhija Ljulja

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA