Vlade Divac posetio KK Partizan p red njihovu utakmicu sa Fenerbahčeom
Košarkaši Partizana se nalaze u nešto slabijoj situaciji u Evroligi, gde su pretrpeli i poraz od najgore ekipe u takmičenju, dok ih sada očekuje duel protiv aktuelnog šampiona ovog takmičenja - Fenerbahčea, pred svojim navijačima.
Neće imati Partizan nimalo lak zadatak, jasno je to, ali se nadaju da će moći na svom terenu da dođu do iznenađenja.
U susret ovom meču, Partizan je imao i posebnog gosta.
Legendarni košarkaš ovog kluba, kao i nekolicine NBA timova, Vlade Divac stigao je kako bi podržao svoj bivši klub. Kako je i klub naveo, Divac je stigao kako bi pružio podršku svom nekadašnjem klubu u budućim mečevima.
Inače, Vlade Divac je igrao u Partizanu od 1986. do 1989. godine, posle čega je prešao u Los Anđeles Lejkerse, gde je proveo idućih sedam godina. Igrao je potom za Šarlot, pa Crvenu zvezdu, a onda i Sakramento, da bi karijeru završio u Lejkersima.
(Telegraf.rs)
Video: Trener Jovan Golić nakon utakmice protiv Crvene Zvezde
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
MBG
Neće se valjda i on posle onakve karijere ugurati za platu u klub?! Žoc i Zoran nisu dovoljno zaradili tokom karijera al' zar i Divac? Da li je tim ljudima ikad dosta?!
Podelite komentar
PlenumBGD
I Plenum pruža podršku Žocu sve dok tim čisti od srpskih košarkaša i ideologije! Rezultati su nebitni! Puna podrška novim amblemima Partizana i polako potiskivati trobojku sa tribina, sve to može da se izvede samo uz jednodušnu podršku Žocu!
Podelite komentar