Obradović posle poraza kritičan, otkrio i stanje Kalinića i Bolomboja: "Nismo odgovorili ni u jednom segmentu"
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Dragan
Dubai razbio kamerun
Branislav Vranjes
36 Sati ...ali sad nek u Petak +2 i sve ide Putem KK.CERVENA ZVEZDA⭐️⭐️
Redmond
Simpatizere partizana ste do negde devedesetih mogli da prepoznate tako što su svi nosili gips na nogama, jer su mislili da se košarkaška lopta šutira i sa njom igrali fudbal! Sve do toga da su tražili ofsajd iz auta (Žigić - Pantelić) i nedavno preko pola protiv Asvela u Areni, pa nam kao takvi stručnjaci sad sole pamet o fudbalu i košarci!? Sa takvim "znalcima" i "poznavaocima sporta", inače velikim lažovima, uopšte ne polemišem o bilo čemu, niti će se tako nešto desiti! Šta i o čemu sa takvima diskutovati? Ne znaju ništa! Blago njima koliko ne znaju!