Poznat termin odlučujuće utakmice Zlatibor - Crvena zvezda, evo kada se igra majstorica u Pioniru!

S. T.
S. T.  

Komentari

  • Redmond

    2. maj 2026 | 15:57

    Nebojša Čović i KSS nemaju nikakve ingerencije nad KLS, pa je tako i nemoguće da Čović bilo koga kažnjava! Još jedna grobarska laž u nizu je raskrinkana i lako poništena! Mnogo su lagani tastatura grobari Split!

  • Ahab

    2. maj 2026 | 15:24

    E,a sad svi u Pionir da seljake sa zlatne gondole,vratimo na fabrička,u svakom smislu.....pogotovo onog malog slovenca koji je prvi udario Kalinu....svi u Pionir !!

  • Samo kažem

    2. maj 2026 | 13:37

    Resava covke 30 razlike za zvezdu. Suspendovao je sudije i pokazao ostalim arbitrima za koga moraju da sude. Tako se to radi, bravo covke legendo zvezdina

  • Zaratustra

    2. maj 2026 | 13:27

    Zašto se uopšte igra ta odlučujuća utakmica? Posle onog incidenta koji su započeli Zvezdini košarkaši, tačnije Kalinić i Izundu, gostujuću ekipu je trebalo diskvalifikovati i pobedu službenim rezultatom dodeliti Zlatiboru.

    • 2. maj 2026 | 13:38

      Grobaru...

      @Zaratustra

      Samo pogledaj snimak, kad su pali, onaj lik je prvi udario Kalinića pesnicom... samo pogledaj i prećuti. Ne moraš da priznaš da Kalinić nije njega udario prvi!

    • 2. maj 2026 | 14:26

      5

      @Zaratustra

      NE GLUPIRAJ se fadlje.

  • Pava

    2. maj 2026 | 13:10

    Iz Beograda sam, ali ova bahata s.oka Zvezda , na čelu sa Kalinićem treba da bude isključena iz nastavka takmičenja...pa nek Kalina isplati plate saigračima.... nek se posle bije koliko mu volja i u zatvor da ide naravno....jer to je nasilje i loš primer omladini koja prati košarku i celokupnoj javnosti...Zlatibore, želim vam pobedu u trećoj utakmici!!!

    • 2. maj 2026 | 17:55

      Ti iz Beograda

      @Pava

      Jedino sto si bio na ekskurziji u Beogradu u osnovnoj skoli,a sad si Beogradjanin!!

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA