Ostoja Mijailović 30.03.2026 - "Kada sam došao u klub, budžet za plate igrača i trenera bio je 700.000 evra. Danas je oko 19.700.000 evra.
Planiran je bio budžet 27 miliona evra, biće punjenje do 30 miliona. Imali smo veliki broj lomova tokom sezone" – otkrio je Mijailović. Zaboravio je da pomene i 6.000.000 evra koji svake sezone ulaze u kk kamerun drukersi, bez ikakve evidencije i u crnim kesama! Pitajte Želimira Tumbasi, on zna! On nam je to i rekao kako su Panter i još neki igrači primali plate parama van budžeta! Kad smo već kod budžeta!
Jedina prava istina je da kkp ima veći roster od Zvezde! Evo da raskrinkam još jednu grobarsku laž koju uporno ponavljaju kao papagaji valjda misleći da je istina. Kkp trenutno ima 22 igrača u rosteru, a ukupno u ovoj sezoni 25. Jedan se povredi, dovedu dva igrača i tako nekoliko puta. Imaju neograničeni budžet, zvanično mnogo veći od Zvezdinog budžeta! Što kaže njihov glavni finansijer navijač sa šipke, imaju para kao pleve! Karlik Džons, Kameron Pejn, Vašington, Bonga, Sterling Braun, Osetkovski, Parker, Milton, Murinen, Fernando, Kalates, Marinković, Nakić, Lakić, Bošnjaković, Radanov, Pokuševski, Džekiri, Luca-Ionut Illes, Uroš Danilović, Mijailović, Šekularac...ukupno 22!! SVI SU ONI REGISTROVANI ZA OVU SEZONU! Plus Lundberg, Tajrik Džons i Nilikina koje su otpustili u toku sezone što je ukupno 25 igrača! Sa Lovernjom koji je nedavno stigao UKUPNO 26!! Rekli smo Tumbasi da nema laganja!
Pa nije strasno sobzirom da zvezda pruza debakle od svog osnivanja hahahaha a imaju love vise od Srbije. Ko zna koliko 50,70, 80... miliona evrica po sezoni. Cuti, partizan je barem uzeo prosle godine dve ligaske titule. A slozices se da to nije lako pored ovakve zvezde, gde objektivno ima najveci budzet na balkanu i medju 5 u evropi i 15 stranaca i 20 reprezentativaca. Najveci roster u evroligi!
Onako kažem,sada su te 2 titule bitne,nisu lončići,znaš li ti druže da naš partizani ima igrača od 3 miliona,dobro nije reprezentativac,ali brate 3 miliona je 3 miliona,da bre on čak i neigra za partizani mi ga samo plaćamo,ajmo sada zajedno oljeeeee partizan oljeeeee,voljim ga!
Samo istina
Ostoja Mijailović 30.03.2026 - "Kada sam došao u klub, budžet za plate igrača i trenera bio je 700.000 evra. Danas je oko 19.700.000 evra. Planiran je bio budžet 27 miliona evra, biće punjenje do 30 miliona. Imali smo veliki broj lomova tokom sezone" – otkrio je Mijailović. Zaboravio je da pomene i 6.000.000 evra koji svake sezone ulaze u kk kamerun drukersi, bez ikakve evidencije i u crnim kesama! Pitajte Želimira Tumbasi, on zna! On nam je to i rekao kako su Panter i još neki igrači primali plate parama van budžeta! Kad smo već kod budžeta!
Podelite komentar
Što se tiče rostera
Jedina prava istina je da kkp ima veći roster od Zvezde! Evo da raskrinkam još jednu grobarsku laž koju uporno ponavljaju kao papagaji valjda misleći da je istina. Kkp trenutno ima 22 igrača u rosteru, a ukupno u ovoj sezoni 25. Jedan se povredi, dovedu dva igrača i tako nekoliko puta. Imaju neograničeni budžet, zvanično mnogo veći od Zvezdinog budžeta! Što kaže njihov glavni finansijer navijač sa šipke, imaju para kao pleve! Karlik Džons, Kameron Pejn, Vašington, Bonga, Sterling Braun, Osetkovski, Parker, Milton, Murinen, Fernando, Kalates, Marinković, Nakić, Lakić, Bošnjaković, Radanov, Pokuševski, Džekiri, Luca-Ionut Illes, Uroš Danilović, Mijailović, Šekularac...ukupno 22!! SVI SU ONI REGISTROVANI ZA OVU SEZONU! Plus Lundberg, Tajrik Džons i Nilikina koje su otpustili u toku sezone što je ukupno 25 igrača! Sa Lovernjom koji je nedavno stigao UKUPNO 26!! Rekli smo Tumbasi da nema laganja!
Podelite komentar
I ja da pitam
Šta ćemo sa teškim debaklom sa 30 razlike od Megine dece u Kupu Srbije? Gde samo Pokuševski ima platu kao 3 budžeta Mege!
Podelite komentar
Onako pitam
A šta ćemo sa debaklom u Evroligi dve sezone uzastopno? Budžet 35+ miliona evra, nikad više skupih stranaca, a tek petnaesto mesto na tabeli?
Podelite komentar
Onako kazem
@Onako pitam
Pa nije strasno sobzirom da zvezda pruza debakle od svog osnivanja hahahaha a imaju love vise od Srbije. Ko zna koliko 50,70, 80... miliona evrica po sezoni. Cuti, partizan je barem uzeo prosle godine dve ligaske titule. A slozices se da to nije lako pored ovakve zvezde, gde objektivno ima najveci budzet na balkanu i medju 5 u evropi i 15 stranaca i 20 reprezentativaca. Najveci roster u evroligi!
Podelite komentar
helga
@Onako pitam
Onako kažem,sada su te 2 titule bitne,nisu lončići,znaš li ti druže da naš partizani ima igrača od 3 miliona,dobro nije reprezentativac,ali brate 3 miliona je 3 miliona,da bre on čak i neigra za partizani mi ga samo plaćamo,ajmo sada zajedno oljeeeee partizan oljeeeee,voljim ga!
Podelite komentar