To je dokaz da u dasnjoj kosarci, trener je eventualno 10%….igraci sve rjesavaju….ovo je sramota za pesica jer bayern ima najveci budget ko sto je sramota sto je sa srbijom ispao na zadnja 2 eura a bili favoriti broj 1.Inace, svaka promjena trenera donese samo pocetnu energiju i borba igraca za status kod novog trenera….i nakon 2 meseca, sve se vraca na staro. Tako je zavrsila svaka promena trenera u Euroligi zadnjih 5 godina !
нибрС
Доживео си ти и горе… Изгубити од Финске са најбољим кошаркашем данашњице у репрезентацији не може баш свако…
Podelite komentar
BB
To je dokaz da u dasnjoj kosarci, trener je eventualno 10%….igraci sve rjesavaju….ovo je sramota za pesica jer bayern ima najveci budget ko sto je sramota sto je sa srbijom ispao na zadnja 2 eura a bili favoriti broj 1.Inace, svaka promjena trenera donese samo pocetnu energiju i borba igraca za status kod novog trenera….i nakon 2 meseca, sve se vraca na staro. Tako je zavrsila svaka promena trenera u Euroligi zadnjih 5 godina !
Podelite komentar