Zvanično, Alesandro Pajola je novi košarkaš Partizana

S. I.
S. I.    ≫ 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Madar
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Sudija Dred

    24. jul 2026 | 07:28

    Da se ogradim od klupskih i navijačkih prepucavanja, jednostavno igrao sam i volim košarku pa se nadam boljitku svih naših klubova, što je pre svega vezano za naophodnu privatizaciju istih, jer ovako, država je ,,vlasnik", a svi znamo ko upravlja državom i za čije interese (svakako tu ne mislim na interese građana). Što se pojačanja tiče, miskim da Partizanu nedostaju talentovani i lucidni skoreri, sem Karlika ovo su sve ,,radnici" a ne kreatori. Boriće se, to je sigurno ali koševe neće davati, evo, upamtite ovo pa pogledajmo na kraju sezone ofanzivni rejting ekipe. Možda dovedu još nekoliko igrača ali ako du istog profila kao ovi što su ih do sada potpisali, mrka kapa, bolje da se cela ekipa prijavi u oktagon, nego da se opet nerviramo gledajući ih.

  • Lertek

    23. jul 2026 | 17:15

    Ovi igrači koje dovode Ostoja i njegov sin, realno nisu ni za Evrokup, već za neko Fiba cirkus takmičenje! Dosta se zakasnilo i sad se na silu dovode igrači upitnog kvaliteta čije su cene skočile od 50-80%!! Neke i do 100% i već sam pisao o tome! Igrači preko drukersa sebi dižu cene! Nijedan ozbiljan igrač neće da dođe zbog katastrofalne situacije u drukersima i zbog Fenjeroje kome je produžen ugovor i koji je trener za kk Tamiš! Medijski hajp na maksimumu! Ostoja je old school, sa akademije, zna posao i vrti Tumbase oko malog prsta!! Ubeđuje ih da su to igrači svetske klase, da je u kk kamerun drukersi rekreativo sve bajno i sjajno, da tamo cvetaju ljubičice!! Što mi to nešto poznato!

  • Madar

    23. jul 2026 | 17:02

    Kličimo Ostoji koji je oteo Pajolu evropskim velikanima ispred nosa! Najjači potpis još od dolaska Radanova!

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA