• 0

Šta od sporta nude televizije? Košarkašice i odbojkašice u akciji, Partizan na ispitu, dan derbija

Važan dan za naše sportiste na Olimpjskim igrama

  • 0
Srbija, Olimpijske igre, Tokio 2020, košarkašice Srbije

Foto: Tanjug/AP

Novi dan donosi nam i mnoštvo sportskih dešavanja za koje se podrazumeva da će biti na raspolaganju auditorijumu na malim i velikim ekranima.

Danas će na borilišta srpske košarkašice i odbojkašice na Olimpijskim igrama, obe sa ciljem da poprave utisak od poraza iz prošle runde, i obe naše selekcije će to pokušati da urade protiv Korejanki.

Košarkašice će na teren od 14:00 po našem vremenu, a odbojkašice dva sata iza ponoći, uz prenose oba meča na kanalu RTS 1.

Od olimpijskih mečeva valja pomenuti sudar košarkaša Sloveniej i Španiej za prvo mesto u grupi.

Od fudbalskih dešavanja izdavja se sudar Partizana i Voždovca u okviru 3. kola Superlie, uz prenos na Areni sport od 21 sat, dok će dva sata ranije snage odmeriti Čukarički i Metalac.

U nedelju nas očekuje i nekoliko fudbalskih derbija, u Hrvatskoj Dinamo - Rijeka, u Sloveniji Olimpija - Maribor, u Francuskoj Lil - PSŽ za trofej Superkupa, i kao poslastica, sudar dva najveća brazilska kluba Flamenga i Korintijansa. 
SATNICA

09:00 ODBOJKA NA PESKU, OI (RTS 1)
10:20 KOŠARKA, OI: Španija - Slovenija (RTS 1)
12:10 ATLETIKA, OI, Finale skok u vis, troskok (RTS 1)
13:25 FUDBAL, Nemačka 2: HSV - Dinamo Drezden (Sport klub 1)
13:30 FUDBAL, Belgija: Union - Klub Briž (Arena sport 1)
13:53 KOŠARKA OI, (ž): Srbija - Južna Koreja (RTS 1)
15:00 FUDBAL, Švedska: Đurgarden - Haken (Sport klub 2)
16:55 FUDBAL, Austrija: Salcburg - Rid (Sport klub 1)
19:00 FUDBAL, Rusija: Rostov - Zenit (Sport klub 2)
19:00 FUDBAL, Rusija: Krasnodar - Himki (Sport klub 3)
19:00 FUDBAL, Superliga: Čukarički - Metalac (Arena sport 1)
20:00 FUDBAL, Superkup Francuske: Lil - PSŽ (Arena sport 2)
20:10 FUDBAL, Slovenija: Olimpija - Maribor (Sport klub 1)
21:00 FUDBAL, Superliga: Partizan - Voždovac (Arena sport 1)
21:00 FUDBAL, Hrvatska: Dinamo - Rijeka (Arena sport 3)
21:00 FUDBAL, Brazil: Korintijans - Flamengo (Arena sport 4)
01:55 ODBOJKA OI, (ž): Srbija - Južna Koreja (RTS 1)

(Telegraf.rs)

Podelite vest:

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Preporuka sa Weba

by Content Exchange

Google preporuke

Najnovije vesti

Dozvoljavam da mi Telegraf.rs šalje obaveštenja o najnovijim vestima