≫

Orlovi ponovo poraženi: SAD slavio protiv Srbije u Ligi nacija!

Samo jedan set uspeli su da osvoje odbojkaši Srbije

• 2

Odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je od SAD 3:1 (14:25, 25:20, 29:27, 26:24) u drugom meču petog vikenda Lige nacija u bugarskom Plovdivu.

Izabranici Nikole Grbića su odigrali odlično u prvom setu, što i rezultat pokazuje, da bi potom prepustili incijativu Amerikancima. Treći i četvrti set su SAD dobile posle grešaka naših odbojkaša u najvažnijim trenucima, iako je u oba seta Srbija vodila u završnicama. To su svakako detalji na koje će stručni štab obratiti pažnju.

Srbija, koja je ranije izgubila sve šanse za Fajnal-siks u Čikagu, stala je posle ubedljivo dobijenog prvog seta i pretrpela ukupno deveti poraz, a peti vezani.

Tim Nikole Grbića nastup u Ligi nacija završava sutra protiv Bugarske od 19.40.