• 3

Šta od sporta nude televizije? Partizan protiv ekipe koja je šokirala Zvezdu, Cicipas igra za finale

Pauza u odigravanju "liga petice" ne kvari kvalitet sportske ponude

  • 3

Bar ne drastično, jer i dalje imamo kvalitetan fudbal i tenis u ponudi. Tu je i NBA, ali je meč dana ipak utakmica Partizana i Primorske u ABA ligi. Slovenački sastav i doskorašnji učesnik ABA lige 2 je već na prvom takmičarskom meču u sezoni napravio senzaciju pobedom nad Crvenom zvezdom u ABA Superkupu.

Zvezda se kasnije revanširala u ligaškom meču, a sada je red da se i Partizan "izmeri" sa Primorskom (Arens 1, 18.00 h). Pored toga, saznaćemo dokle može da ode Stefanos Cicipas na turniru u Šangaju nakon pobede nad Novakom Đokovićem (Sport klub 1, RTS 1 10.30, 10.00 h).

U toku su pripreme i za trku Formule 1 na stazi Suzuka u Japanu, a Bruklin Netsi će se, pojačani Kajrijem Irvingom i Deandre Džordanom pojaviti na megdanu Los Anđeles Lejkersima koji su već pokazali  da će biti opasna ekipa u predstojećoj sezoni.

Ta utakmica se igra od 13.30 na Areni 1, a detaljnu sportsku ponudu možete pogledati na spisku ispod.

Arena sport 1:

11.00 Astana - Lokomotiva: VTB liga

13.30 Lejkers - Bruklin Nets: Predsezona NBA

16.00 Kalev - Uniks: VTB Liga

18.00 Primorska - Partizan: ABA liga

20.00 Mornar - Igokea: ABA liga

Arena sport 2:

10.30 Melburn Viktori - Melburn Siti: Australijska liga

13.00 Santa Koloma - Movistar Inter: Španska liga futsal

15.00 Čehovskije medvedi - Dinamo Bukurešt: EHF Liga šampiona, rukomet

17.30 Vardar - Kil: EHF Liga šampiona, rukomet

20.00 Sombor - Metalac: Srpska lika, boks

22.00 Tampa Bej - Otava: NHL hokej

Arena sport 3:

18.30 Svetski kup Berlin, drugi dan: Plivanje

20.30 Unikaha - Huventud: Endesa liga

Arena sport 4:

13.30 Fenerbahče - THY: Turska liga, ženski fudbal

18.00 PGE Vive Kielce - Monpelje: EHF Liga šampiona

21.00 Nasional - Plaza kolonija: Urugvajska liga

Arena sport 5:

22.00 Vašington - Sent Luis, druga utakmica: MLB bejzbol

Sport klub 1:

08.30 Pavić/Soareš - Mari/Skupski: Polufinale Mastersa u Šangaju, parovi

10.30 Cicipas - Medvedev: Polufinale Šangaja

14.00 Beretini - Zverev: Polufinale Šangaja

17.55 Bosna i Hercegovina - Finska: Kvalifikacije za EP, fudbal

20.40 Norveška - Španija: Kvalifikacije za EP

03.00 F1 Japan, kvalifikacije

04.00 Argentina - Rusija: Svetski kup, odbojka

Sport klub 2:

07.30 Mau/Vaselan - Kubot/Melo: Polufinale Šangaja, dublovi

12.45 TNT Ka Tropa - Meralko Bolts: Filipinska košarka

16.30 Galatasaraj - Bešiktaš: Turska košarka

20.45 Italija - Grčka: Kvalifikacije za EP, fudbal

05.30 Italija - Kanada: Svetski kup odbojka

Sport klub 3:

10.30 Finiks Puls - Nortport Batang Pir: Filipinska košarka

12.45 Irska - Samoa: Ragbi SP

15.00 Gruzija - Irska: Kvalifkacije za EP, fudbal

16.55 08.30 Pavić/Soareš - Mari/Skupski: Polufinale Mastersa u Šangaju, parovi

18.00 Danska - Švajcarska: Kvalifikacije za EP, fudbal

20.30 Koneljano - Monca: Italijanska odbojka

05.15 Namibija - Kanada: Ragbi SP

Sport klub 4:

12.00 Đirona - Elče: Segunda, fudbal

14.00 Gorica - Radomlje: Slovenačka druga liga, fudbal

17.00 MMA Moskva

Sport klub HD:

12.00 Bašakšehir - Afijon: Turska košarka

14.15 Gacijantep - Tofaš: Turska košarka

16.40 Touring car Europe Monca, prva trka

18.00 Farska Ostrva - Rumunija: Kvalifikacije za EP, fudbal

20.30 Profi boks Lids

Sport klub 5:

16.00 Svindon - Plimut: Liga 2, fudbal

18.45 Izola - Dobova: Slovenački rukomet

20.45 Malta - Švedska: Kvalifikacije za EP

Sport klub 6:

19.00 Ankaara - Fenerbahče: Turska košarka

22.00 Kejdž voriors Kardif

Sport klub 7:

20.45 Lihtenštajn - Jermenija: Kvalifikacije za EP, fudbal

03.00 F1 Kvaliifkacije Japan - pit lejn, on bord, tajms, data

Sport klub 8, 9, 10:

03.00 F1 Kvaliifkacije Japan - on bord, tajms, data

RTS 2:

10.00 Medvedev - Cicipas: Polufinale Šangaja

14.05 Beretini - Zverev: Polufinale Šangaja

Eurosport 1:

07.55 Maraton Beč

14.20 Trka kroz Lombardiju: Biciklizam

17.50 Superbajk, Svetsko prvenstvo u Argentini, Superpole

20.50 Superbajk Argentina trka 1

Eurosport 2:

13.55 WTA Linc, tenis

16.00 WTA Linc, tenis

19.00 ISL, plivanje Napulj

Video: Laza Ristić, predsednik OK Mladi Radnik: Nemamo dece, pare nisu toliki problem

(Telegraf.rs)

Komentari

Preporuka sa Weba

Najnovije vesti

Dozvoljavam da mi Telegraf.rs šalje obaveštenja o najnovijim vestima