Atletiko remizirao sa Bilbaom

"Jorgandžje" nisu uspele da probiju odbranu Baskijaca

• 0
FK Atletiko Madrid - FK Atletik

Fudbaleri Atletiko Madrida, šampioni Španije odigrali su nerešeno 0:0 sa Atletik Bilbaom u 5. kolu Primere.

Tokom prvog poluvremena, nije bilo posla za golmane na obe strane jer su igrači delovali pomalo "uspavano" na terenu.

Korea je u 47. minutu propustio priliku da donese "jorgandžijama" vođsvo. Da bi tri minuta kasnije Vilijams bio u prilici da kazni taj promašaj, ali se nije proslavio.

Na semaforu je stajao 73. minut kada su šansu imali gosti preko Viljalibrea, a dva minuta kasnije LJorente je oprobao šut sa distance i bio neprecizan.

Žoao Feliks je u 78. minutu dobio crveni karton i posle toga spao je ritam utakmice.