Egzodus jednog od najtrofejnijih klubova Srbije, ovo se ne pamti u istoriji Partizana

S. I.
S. I.    ≫ 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Zingaro
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Zingaro

    06. februar 2026 | 17:15

    Ne brinite franjini i pravnici SDCZ spremaju dosta krivičnih prijava i tužbi za one koji su sprovodili višedecenijsku pljačku fkp, kkp, i ostalih klubova Jsd partizan. Znaju se svi učesnici. Biće i oduzimanja lažnih i otetih titula klubova Jsd partizan, kao i onih dobijenih van terena, za zelenim stolom!

  • Redmond

    06. februar 2026 | 16:32

    Nijedna crno bela vlast u Srbiji pre ove, nije dala ni delić para Zvezdi, ma ni mrvicu, kao što je ova crveno bela vlast dala partizanu u svim sportovima u zadnjih 13 godina! To su velike pare, silni milioni evra od Zvezdaša sa šipke kako ga zovu Hezonje! Sećamo se navijača partizana koji su bili na vlasti i koji su silno želeli da ugase Zvezdu u svim sportovima, dok Zvezda nije imala struju na stadionu, dok su košarkaši Zvezde igrali sa juniorima i bili bez sponzora na dresovima i koji su blokirali račune klubova SDCZ, nosili koševe sa Kalemegdana, koji prebijeni dinar nisu dali Zvezdi, koji su izričito zabranjivali sponzorima državnim i privatnim da ulažu u Zvezdu...a danas se nemilice u kamionima donose pare u partizan po priznanju čelnika klubova JSD partizan! Zamislite ugnjetavani i tlačeni partizan! U KK partizan 150+ miliona evra za 5 sezona, u ovoj zvanično 29+3 miliona evra, nezvanično i mnogo više i gde igrači i treneri imaju enormno velike i bezobrazne plate, u FK partizan samo u zadnjih godinu dana 25 miliona evra od države i devet puta plaćena licenca, dok se dug za porez državi od 25 miliona evra toleriše, pa renoviranje stadiona Jna za 7 miliona evra, u RK partizan ogromne pare, nikad viđene u Srpskom rukometu, gde imaju 5 puta veći budžet od RK Zvezda, za VK partizan bazen u trajno vlasništvo, otpisani dugovi i još mnogo toga. Pa bi sad vi Tumbasi onako bezobrazno i kroz suze kako ste navikli, da iskukate pare i za veslački klub. Može, ali juče...Ne smem ni da zamislim šta bi tek bilo da partizan nije maltretiran i šikaniran od države i da nije pod aparthejdom i terorom!!

  • RSK

    06. februar 2026 | 16:12

    Samo gasi VUČIĆU.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA