Ogroman šok, Uroš Stevanović više nije selektor Srbije, postao šampion Evrope, pa otišao!

S. I.
S. I.    ≫ 

Komentari

  • DrMoPFC

    4. maj 2026 | 10:58

    Teška bruka za sve vas koji unistavate jedan od sportova koji nam donosi najviše medalja , svima je jasno zbog čega selektor odlazi i ko se u vaterpolu nameće , kako kroz svoj klub tako i kroz savez. Neka vam služi na čast, a ti soro , ti si obican miš, jako loš čovek.

  • Sone

    4. maj 2026 | 09:07

    Prvo sedmostrukog prvaka evrope partizan uniste, a sada nastavljaju i po reprezentaciji tamo gde su stali pre par godina

  • Buki

    4. maj 2026 | 08:52

    Pošteno. Ipak mislim da je ovo važno pitanje trebalo diskutovati 2-3 dana na nekom zatvorenom sastanku pa onda odlučiti. Čini mi se da su svi brzo i olako prešli preko ove teme.

  • Tom

    4. maj 2026 | 08:51

    Nije sok uopste. Ovaj novi direktor Soro je ispljuvao reprezentaciju kao niko. Zamislite, nista lepo nije rekao?!?! Kosarka vec uveliko propada, jos im je samo vaterpolo ostao. Izvolite, pa gledajte.

  • Milan

    4. maj 2026 | 08:45

    Ovi će I vaterpolo da unište. Kakav talenat, čega god se dohvate upropaste.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA