Šta bi sa onom pričom da je, zahvaljujući medicini, produžen životni vek ljudi. Ovaj čovek otišao sa 62 godine, juče jedan sa 54, pre par dana još i mlađi ljudi. Bilo bi pošteno da se objavljuje da li su preminuli bili vakcinisani. Kad je bila korona objavljivano je kad umre neko nevakcinisan. Primenite i sad isti aršin.
teorija zavere
Šta bi sa onom pričom da je, zahvaljujući medicini, produžen životni vek ljudi. Ovaj čovek otišao sa 62 godine, juče jedan sa 54, pre par dana još i mlađi ljudi. Bilo bi pošteno da se objavljuje da li su preminuli bili vakcinisani. Kad je bila korona objavljivano je kad umre neko nevakcinisan. Primenite i sad isti aršin.
Podelite komentar