
Nadal tražio dnevni termin protiv Đokovića, njegov trener pobesneo zbog odluke organizatora
Slobodno se može reći da bi četvrtfinalni okršaj između Novaka Đokovića i Rafaela Nadala mogao da bude ključan za tenisku istoriju i broj Grend slem titula dvojice tenisera, a trener španskog tenisera Karlos Moja izjavio je da je Rafa tražio dnevni termin, ali da njegov zahtev nije usvojen.
Đoković i Nadal će svoj meč početi u 20.45h na centralnom terenu "Filip Šatrije". Već smo pisali o tome da Novaku više odgovara večernji termin kada je temperatura niža i vlažnost veća, dok Špancu pogoduje sunce i visoka temperatura.
Da je Nadal uputio zahtev organizatorima da meč protiv Đokovića stave u termin koji njemu više odgovara potvrdio je i Karlos Moja, trener španskog tenisera.
- Rafa je 13 puta osvojio ovaj turnir, pa ako on uputi zahtev, trebalo bi da ga slušate. Ali sve se vrti oko biznisa i mi to razumemo - reči su Moje.
Večernji termin, popularni prajm tajm, svakako da više odgovara organizatorima i nosiocima TV prava jer će veći broj ljudi biti u mogućnosti da putem prenosa uživo prati meč.
Carlos Moya on Nadal-Djokovic scheduled at night: "Rafa is a 13-time tournament winner, so if he makes a request, you should listen to him. But it's about business, and we understand it." (via RMC Sport)
— Luigi Gatto (@gigicat7_) May 30, 2022
Video: Obišli smo bosansku Piramidu Sunca, ovde meditira Novak Đoković
(Telegraf.rs)
Video: Domeniko Mesina postao predsednik Sudijske komisije FSS, otkrio kako će se sudije kažnjavati ubuduće
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Zvezda
Pa I Novak je 9 puta osvojio Australiju pa ga izbacili iz zemlje nisu mu dozvolili ni da igra a problem je sto gospodinu nisu dali termin koji njemu odgovara,zamislite.
Podelite komentar
Nedara
Pa igrao je 5 setova prošlo kolo,zar nije logičnije sto kasnije to bolje za njega...
Podelite komentar
Cure
Kad god da igraju odrace ga nole laganooo
Podelite komentar