≫

Novak je izašao iz svlačionice posle pauze, čim je kročio na teren viđena je bruka navijača s tribina

Treba istaći i da je Novak tokom drugog seta zatražio medicinski tajm-aut zbog bolova u desnoj ruci, ali se ubrzo vratio na teren i nastavio meč

• 2
Novak Đoković Printskrin: Eurosport

Najbolji srpski teniser, Novak Đoković od 15.00 u Parizu igra meč protiv Karlosa Alkaraza, u okviru polufinala Rolan Garosa.

Velika borba se vodi na terenu stadiona "Filip Šatrije", gde je nakon dva seta rezultat izjednačen - 1:1. Novak je bolje otvorio meč, i ubedljivo osvojio prvi set sa 6:3, ali je Alkaraz uspeo da se vrati u nastavku, i drugi set osvoji sa 7:5.

Treba istaći i da je Novak tokom drugog seta zatražio medicinski tajm-aut zbog bolova u desnoj ruci, ali se ubrzo vratio na teren i nastavio meč. Potom je i Karlos Alkaraz imao medicinski tajm-aut, zbog grča u listu noge, ali je nakon toga nastavio meč.

Ipak, jedan sraman potez od strane publike viđen je pred početak trećeg seta. Iskoristio je Novak pauzu između setova, kako bi otišao do toaleta, a po njegovom povratku usledili su gromoglasni zvižduci navijača na "Filip Šatrijeu", što možete videti u nastavku.

Ipak, poznat je Đoković po tome da je izuzetno motivisan kada vodi "rat" sa navijačima.

Podsetimo, oba tenisera imaju pravo da dva puta tokom meča zatraže pauzu za toalet u trajanju od po šest minuta.