Mi smo prave babe..uvek placemo,a kad se treba pokazati nema od nas bednijih i uplasenijih..sramota!

23. jun 2018 | 07:14

Odavno se neigra fudbal korak napred korak nazad . Ponovilo se ono isto kad je Santrac vodio selekciju .

• Brklja

23. jun 2018 | 07:10

Kaze komentator " orlovi lete srcem" ja mislio krilima. Izgubili , pa sta? Inace nasi komentatori i ja kao da gledamo razlicite utakmice.

• Radan

23. jun 2018 | 07:05

Stojkovic plakao,ne mogu da verujem,kod izjednacujuceg goorao je da brani lopta je isla po sredini gola .Po meni protiv Brazila treba staviti RAJKOVICA

@Radan

u pravu si druze na klupi sedi jedan od boljih golmana spanske lige a brani konjina koja zvalavi loptu kad god je uzme u ruke bruka i sramota od njihove igre sve i jedan tim na svetskom prvenstvu je spremniji od nasih balerina pa im kriv sudija penal jeste bio ali sto nisu i dalje napadali kad su imalo 1 0 vec se odmah povukli u sredini promaja nazad nesigurni kao amateri napad boze i pomozi krstajic nula veze covek nema

• Navijac Srbije

23. jun 2018 | 07:03

Sta ste misli da posle datog gola da mozete da sacuvate rezulat 90 minuta? SULUDO! Jel vam tako rekao selektor ili ste sami odlucili da se povuce i prepustite loptu i teren protivniku. Pa posed lopte 62:38 % za svajcarsku na poluvremenu. Sramna igra a mogli ste da im date i drugi. Sada se pakujte kuci odmah jer ce Brazil da popravi gol razliku na vama. Izgubili ste od sDo svidanje!

• Miki

23. jun 2018 | 02:02

Ma nema potrebe da ginete protiv Brazila,to ste danas trebali raditi...

• Ufff

23. jun 2018 | 01:12

Navijac sam zvezde ali Stojkovicu svaka cast. Ostali igraci su branili 1:0 tako nam i treba. Umesto da napadamo posle petog minuta mi branimo 1:0 85 minuta. Sramota

• шумадинац

23. jun 2018 | 00:36

Да си одбранио џакин шут сада не би плакао

• 23. jun 2018 | 00:53

Ozi

@шумадинац

Sut je bio fenomenalan u malu mrezu,nije on kriv nego Bane sto nije lepo stao u blok,i plus Stojkovic nije mogao ni da vidi loptu od njega,svejedno ono dva golmana ne bi odbranila

• 23. jun 2018 | 01:46

BGD

@шумадинац

A i da je odbranio bili bi u istoj poziciji. On stvarno nije za ovo kriv. Odbranio je sve sta je mogao. Mi jednostavno ne znamo prelomiti utakmicu kad vodimo i to je to.

• 23. jun 2018 | 02:00

brana

@шумадинац

Odbranio je zato 3 cista gola i zato cuti!

• 23. jun 2018 | 04:51

Clan

@шумадинац

Zasto provociras?! Stojke je bio odlican.Nije kriv ni za jedan gol. Igraci dali sve od sebe. jedini krivac jeste, i nece da prizna, Krstajic, i njegova zabarski sistem igre. Zato zabari i nisu na ovom mundijalu.

@шумадинац

Jesu malo posustali u drugom poluvremenu ali i opravdano.pa ljudi 16 faulova u napadu nam sudio,4 zuta kartona podelio...pa kako da igraju kad ih covek unistio.....ovakvo sudjenje na kednom ovakvom takmicenju nema smisla.ovo pod hitno treba fufbalski savez Srbije da reaguje javno i da se zali FIFI....opravdano vam je momci sa moje strane bar.Ako nebude neki Felix sa Brazilom,nadam se da cete pokazati ko ste i kolko ste jaki.Sretno

• 23. jun 2018 | 07:56