≫

Ako bude penala, ko god da šutira, tu sam da odbranim: Stojković samouveren pred Brazil

≫

Iskusni golman naše reprezentacije kaže da smo spremni i više od 100 odsto

• kobasica srbije

25. jun 2018 | 18:19

Ko god bude šutirao ja ću da se bacim u jednu stranu ako me pogodi dobro je, ako ne baš me briga.

• ...

25. jun 2018 | 16:48

Kakvi komentari... Samo jako Stojke i ostali momci, ima i nas koji nismo zaboravili tvoje odbrane u kvalifikacijama! Napred Orlovi!!! 🇷🇸🇷🇸🇷🇸

• kralj

25. jun 2018 | 15:51

Ti?? Penal da odbranis, ti si rupa bio I ostao od golmana

• Čika Sima

25. jun 2018 | 14:39

Ti ćeš Penal da odbraniš ? 😂 Nisi uspeo Džakin šut sa 'nolike daljine. Idi bre u Penziju

25. jun 2018 | 13:25

Za prvih 10 minuta ste sigurno 100% spremni...poslije disete na skrge...a na poluvremenu ni hodati vise ne mozete...koga farbas majke ti...???...

• Miroslav

25. jun 2018 | 13:13

Ja sam Zvezdaš ali kad je Reprezentacija Srbije u pitanju uopšte me ne zanima gde ko igra u koji klub. Samo mi je bitno da dobro igra. A ovaj Stojković je najlošiji Golman kojeg smo imali u Poslednjih 20-30 godina . Jedino Kocic mislim da je isti sa njim.

• Milan

25. jun 2018 | 13:07

Ti ces da odbranis?! 2 gola si primio protiv Svajcarske kao obican gledalac, kod oba si MORAO BOLJE DA REAGUJES. Kvalitet golmana za Jelen Super Ligu i nista vise. Daj Boze da se oprostis ovim prvenstvom i pustis ove momke koji su 100 puta kvalitetniji od tebe da se bore za mesto medju stativama. A ti nastavi da "briljiras" protiv Macve. Sram te bilo ! Dosta nam je tebe!!!

• 25. jun 2018 | 17:58

zika

@Milan

Ti neki stručnjak? E pa ako si strucnjak i ako si igrao nekad var malo fudbal morao si da vidis da je zaklonjen i da nije mogao na vreme da krene na loptu. STRUČNJAKU MOJ

• Mito

25. jun 2018 | 13:06

U ekipi ne treba da budu golman Stojković jer spava na golu, a brazilci će udarcima iz daljine da ga izbuše ko sir. Drugi koji ne treba da igra je Duško Tošić jer ne poznaje pravila fudbalske igre, pravi ofsajd zamku na protivničkoj polovini. I na kraju za sve igraće kada se lopta baca iz auta nema ofsajda, izgleda da im to niko nije objasnio. S poštovanjem

• Milan

25. jun 2018 | 12:42

Brazil je jedva pobedio Kostariku u nadoknadi vremena tek su pala ta dva gola, a sa Švajcarskom nerešeno igrali. Dakle sve je moguće, nisu ni oni više neka sila.