Prelepa Maja čeka treće dete sa poznatim fudbalerom iz Premijer lige, zbog nje ne igra za reprezentaciju

E. S.
E. S.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Švedski fudbalski reprezentativac i igrač Mančester junajteda, Viktor Lindelof odlučio je da propusti ovo reprezentativno okupljanje, pa neće moći da pomogne svom timu u prijateljskom meču protiv Alžira.

Mnogi su se pitali šta se dešava sa jednom od najvećih fudbalskih zvezda Švedske, a vrlo brzo je stigao i odgovor na to pitanje - njegova supruga Maja Nilson čeka treće dete!

- Viktor nije tu sa nama. Porodica je najbitnija. Postaće ponovo tata. Fudbal sada nije mnogo važan. Svi se nadamo da će sve proći u najboljem mogućem redu - rekao je Jon Dal Tomason, zamenik kapitena na reprezentativnom okupljanju.

Da neće biti tu, potvrdio je i PR reprezentacije Švedske, Petra Toren.

- Viktor nije tu i neće igrati na predstojećem meču - rekla je ona samo kratko.

Inače, njegova supruga Maja Nilson je često završavala i na naslovnicama poznatih časopisa poput "Ellea" i spada među jednu od najlepših žena u Švedskoj.

(Telegraf.rs)

Video: Izjava Đorđa Petrovića posle meča Albanija - Srbija

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA