Poznato protiv koga će BiH igrati u slučaju da prođe u nokaut fazu SP, postoje dve opcije

S. I.
S. I.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 4

Fudbaleri Bosne i Hercegovine pobedili su Katar 3:1 u poslednjem kolu grupe B Svetskog prvenstva u fudbalu, te golovima Alajbegovića, Mahmića i autogolom Abunade došli jako blizu prolaska u narednu fazu takmičenja.

Nije bilo lako, Katar je pri vođstvu rivala 2:1 stvarao šanse, ali je naš sused preživeo sve nalete i sada čeka rasplet u drugim grupama. U suštini, BiH već zna da je makar od tri trećeplasirana rivala bolja, a tek smo zagazili u poslednje kolo. Četiri boda bi trebalo da im budu dovoljna, nevezano za gol-razliku.

Kompletan spisak "želja" Bosne i Hercegovine pronađite ovde. Do tada, jasno je da će, u slučaju da se one obistine, u šesnaestini finala igrati protiv SAD ili Nemačke, u zavisnosti od kompletne tabele trećeplasiranih ekipa.

Švajcarska je sa sedam bodova zauzela prvo mesto u grupi B, dok je selekcija Kanade bila druga sa četiri, zbog bolje gol-razlike. Iza BiH završio je Katar sa jednim.

(Telegraf.rs)

Video: Boban Rajović u Americi među navijačima Bosne i Hercegovine

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Živjela Bosna Živjeo Sandzak

    25. jun 2026 | 04:23

    Sve su to male bebe za Bošnjake.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA