Hrvati moraju da paze na ovo u nastavku Svetskog prvenstva, Rade Bogdanović otkrio najveću slabost “Vatrenih”
Hrvatska je obezbedila mesto u eliminacionoj fazi Svetskog prvenstva zahvaljujući trijumfu od 2:1 protiv Gane u trećem kolu grupe L. Prvi gol za hrvatski tim postigao je Petar Sučić u 31. minutu, a izjednačenje Gani doneo je Derik Lukasen u 77. minutu. Odluka o pobedniku pala je u 83. minutu, kada je Nikola Vlašić iskoristio odlično izveden korner Luke Modrića i postavio konačnih 2:1.
Rade Bogdanović, bivši fudbaler koji se sada profilisao kao analitičar, analizirao je utakmicu Hrvatske i pre svega istakao šta to ne valja u igri komšija.
Otkrio je da jedan problem moraju da reše "hteli oni to da priznaju ili ne".
- Osetili su nas, čuli su da želimo malo ritma i presinga, atraktivnije igre… Hrvatska je bila u prvih 20. minuta nastavka izgubljena u odnosu na prvo poluvreme. Ponovo su primili gol iz prekida, kao protiv Engleske, to je očigledno problem hrvatskog tima, hteli da priznaju to ili ne - izjavio je Bogdanović.
Prokomentarisao je i pobednički gol Nikole Vlašića.
- Među četvoricom igrača, fudbaler najmanji visinom postiže jako lep gol glavom. Zato štoje pametan, lepo se pozicionirao.
(Telegraf.rs)
Video: Ovo je Baza Partizana na pripremama u Pohorju
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.